Sadece sese göre seçme şansı veren arkadaşlık uygulaması

Waving adlı arkadaşlık uygulaması, sizi özenle seçilen fotoğraflarınız yerine kendi sesinizle oluşturduğunuz ses kayıtlarıyla tanıtıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Potansiyel flörtlerinizi dış görünüşüne bakarak değerlendirmekten bıktınız mı? Belki de onların sizi dış görünüşünüze göre değerlendirmesinden bıkmışsınızdır? Bu iki soruyu da flört etme uygulamalarını göz önünde bulundurarak cevapladığınızı varsayarsak; kendinize bir eş bulmanın başka bir yolu daha olduğunu belirtelim. Waving adlı uygulama, potansiyel partnerlere özenle seçilmiş ve daha da özenle düzenlenmiş fotoğraflarınızı göstermek yerine kendi sesinizi dinletmenizi sağlıyor.

Waving uygulamasında, kim olduğunuz ve nelerden hoşlandığınızla ilgili bilgiler verdiğiniz ses kayıtlarıyla profilinizi düzenliyorsunuz. Uygulama, kimi zaman yanıltıcı olabilen fotoğraflar yerine merkeze insan sesini koyuyor. Waving, standart fotoğraf temelli uygulamaların gerçekçi ve güvenilir bir ortam oluşturduğunu düşünenlerle bir anlamda dalga geçiyor.

Uygulamanın ayarlar kısmından eşleşmek için tercih ettiğiniz yaş aralığını, ilgilendiğiniz cinsiyeti ve coğrafi olarak maksimum uzaklığı seçebiliyorsunuz. Meraklanmayın; Waving de karşınıza çıkan profillerle etkileşim kurmanız için insanlarda adeta bir içgüdü haline gelen sağa ve sola kaydırma hareketlerini kullanmanıza izin veriyor. Ancak biriyle eşleştiğiniz anda ses kaydı yapma özelliği kayboluyor ve artık o kişiyle mesajlaşarak iletişim kurmaya başlıyorsunuz.

Kaynak: Design Boom

Arkadaşlık uygulamaları genelde fotoğraf temelli oluyor. Ancak Waving adlı yenilikçi flört uygulaması, özenle seçilip bir o kadar daha özenle düzenlenmiş fotoğraflarınızla değil de kendinizden bahsettiğiniz ses kayıtlarıyla sizi tanıtıyor. Uygulamayı kullanırken, modern insan için adeta bir içgüdü haline gelen sağa/sola kaydırma hareketiyle profilleri inceliyorsunuz. Hangi cinsiyetle ya da yaş aralığıyla ilgileniyorsanız ayarlar kısmından seçebiliyorsunuz. Ancak biriyle eşleştiğiniz zaman ses kaydı yapma özelliği kayboluyor ve iletişime mesajlaşarak devam ediyorsunuz.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği