Sadece şarjınız biterken çalışan mesajlaşma uygulaması

Die With Me, sadece şarjınız yüzde 5'ten az olduğunda açılan bir mesajlaşma uygulaması.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Bir sürü yabancıyla birkaç dakikalığına yazışabilmek için telefonunuzun şarjını kasıtlı olarak azaltacağınız aklınıza gelir miydi? Die With Me adlı uygulamadan haberdar olduktan sonra böyle bir şeyi denemek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü iOS ve Android için sunulan Die With Me adlı uygulama, sadece telefonunuzun şarjı yüzde 5’ten az olduğu zamanlarda açılan bir sohbet odası uygulaması.

Belçika merkezli uygulamanın yaratıcısı Dries Depoorter “Şarjı azalan pille olumlu bir şey yapmak istedik. Uygulamayı kullanan insanların keyif aldığını görüyoruz. Zaten biz de uygulamayı üretme sürecinde epey keyif aldık.” diyor.

Şarjınız yeterince azaldığında uygulamayı açıyorsunuz. Uygulama bir kullanıcı adı ve cihazın pil durumunu okuma izni dışında herhangi bir şey sormuyor. Sohbet odasına girdiğinizde şarj durumunuz mesajlarınızın yanında görünüyor. Yola çıkarken hedefledikleri şeyin aslında kullanıcılar arasında romantik bir bağlantı kurulmasını sağlayacak bir uygulama ortaya koymak olduğunu söyleyen Depoorter “Şarjınız azaldığında etrafınızda tıpkı sizin gibi şarjı az olan birilerini bulmanızı sağlayan bir flört uygulaması yapmayı düşünmüştük. Biriyle buluştuğunuzda şarjınız kısa sürede biteceği için sohbetinize gerçek hayatta devam edebilecektiniz.” diyor.

Kaynak: Mother Board

Çarşamba günü iOS ve Android için sunulan Die With Me adlı uygulama, sadece telefonunuzun şarjı yüzde 5'ten az olduğu zamanlarda açılan bir sohbet odası uygulaması. Şarjınız yeterince azaldığında uygulamayı açıyorsunuz. Uygulama bir kullanıcı adı ve cihazın pil durumunu okuma izni dışında herhangi bir şey sormuyor. Sohbet odasına girdiğinizde şarj durumunuz mesajlarınızın yanında görünüyor. Uygulamanın yaratıcısı Dries Depoorter "Şarjı azalan pille olumlu bir şey yapmak istedik. Uygulamayı kullanan insanların keyif aldığını görüyoruz. Zaten biz de uygulamayı üretme sürecinde epey keyif aldık." diyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği