Obama’lar podcast yapmaya başlıyor

Barack ve Michelle Obama çifti, Spotify’da yapacakları podcast için anlaşma imzaladı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

ABD’nin bir önceki başkanı Barack Obama, eşi Michelle Obama’yla birlikte içeriği şimdilik paylaşılmayan bir podcast serisi için Spotify’la anlaştıklarını duyurdu.

Entertainment Weekly’nin haberine göre Obamaların yapım şirketi Higher Ground’a ithafla ismi Higher Ground Audio olacak podcast’in amacı ‘’platforma farklı sesler dahil etmek’’.

Barack Obama Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Her zaman eğlenceli, düşündürücü konuşmanın değerine inandık” dedi. “Böyle bir iletişim, birbirimizle bağ kurmamıza ve kendimizi yeni fikirlere açmamıza yardımcı oluyor. Higher Ground Audio için heyecanlıyız çünkü podcast’ler üretken diyalogu geliştirmek, insanları gülümsetmek ve düşünmesini sağlamak ve birbirimize biraz daha yakınlaştırmak için olağanüstü bir fırsat sunuyor. ”

Michelle Obama da “Çok sık göz ardı edilen veya susturulmuş sesleri duyurma fırsatı bulduğumuz için heyecan duyuyoruz ve şimdi bu hikayeleri Spotify aracılığıyla dünyayla paylaşabileceğiz” dedi. “Higher Ground Audio’nun yalnızca ilgi çekici içerikler üretmekle kalmayacağını, insanların duygusal olarak yakınlaşmasına ve zihin ve kalplerini birbirine açmasına yardımcı olacağınız umuyoruz.”

Netflix’ten sonra Spotify

Spotify ve Higher Ground, anlaşmanın ayrıntılarını daha sonra açıklayacaklarını bildirdiler ancak CNN Business’a göre, podcast’i önümüzdeki yılın başlarında dinlemek mümkün olacak. Higher Ground geçtiğimiz bahar Netflix’le de uzun süreli bir anlaşma imzaladığını duyurmuştu.

Kaynak: Daily Dot

ABD’nin bir önceki başkanı Barack Obama, eşi Michelle Obama’yla birlikte içeriği şimdilik paylaşılmayan bir podcast serisi için Spotify’la anlaştıklarını duyurdu. Obamaların yapım şirketi Higher Ground’a ithafla ismi Higher Ground Audio olacak podcast’in amacı ‘’platforma farklı sesler dahil etmek’’. Spotify ve Higher Ground, anlaşmanın ayrıntılarını daha sonra açıklayacaklarını bildirdiler ancak CNN Business’a göre, podcast’i önümüzdeki yılın başlarında dinlemek mümkün olacak.

1 Yorum

  • Çok yıllık bir anlaşma imzaladı ne demek ya. Google translate ile mi çeviyorsunuz. Uzun süreli bir anlaşma imzaladı diye düzeltmenizde fayda var. Bunun dışında harika işler yapıyorsunuz. Teşekkürler.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği