Nintendo’nun E3 sunumu heyecanlandırdı

Nintendo’nun önümüzdeki iki sene içinde yayınlayacağı oyunlar arasında klasik oyunların yenilenmiş halleri de var.

Haber Özeti

Tam Sürüm

11-13 Haziran arası Los Angeles’ta gerçekleşen elektronik eğlence fuarı E3, yani Electronic Entertainment Expo, oyun dünyasıyla ilgili dikkat çekici gelişmelerin sunumuna şahit oldu. Bunlardan biri de şüphesiz Nintendo’nun yeni oyunlarından görüntüler ve fragmanlar paylaştığı Nintendo Direct yayınıydı. Nintendo’nun 2019 ve 2020 yıllarında piyasaya süreceği oyunların fragmanları arasında yenilenmiş kült Nintendo oyunları da bulunuyor.

Öncelikle Super Smash Bros. Ultimate, Dragon Quest ve Banjo ve Kazooie gibi ikonları da içerdiği yeni kadrosuyla geliyor. Luigi’s Mansion 3 bu yılın sonuna doğru yayınlanıyor ve No More Heroes 3, 2010 yılında piyasada olacak. Ayrıca The Legend of Zelda: Link’s Awakening  de 20 Eylül’de çıkıyor. Hepsinden daha çok heyecanlandıran haberler ise Animal Crossing: New Horizons’ın 20 Mart 2020’de yayınlanacak olması, bir de Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamının da yapım aşamasında olduğu. Nintendo hayranlarını heyecanlı günler bekliyor.

Kaynak: Mashable

 

Nintendo, 11-13 Haziran arası Los Angeles’ta gerçekleşen elektronik eğlence fuarı E3 yani Electronic Entertainment Expo'da, Nintendo Direct yayınıyla yeni oyunlarından görüntüler ve fragmanlar paylaştı. Nintendo’nun 2019 ve 2020 yıllarında piyasaya süreceği oyunların fragmanları arasında yenilenmiş kült Nintendo oyunları da bulunuyor. Super Smash Bros. Ultimate, Dragon Quest ve Banjo ve Kazooie gibi ikonları da içerdiği yeni kadrosuyla geliyor. Luigi’s Mansion 3 bu yılın sonuna doğru yayınlanıyor ve No More Heroes 3, 2010 yılında piyasada olacak. Ayrıca The Legend of Zelda: Link's Awakening  de 20 Eylül’de çıkıyor. 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği