Louis Vuitton markalı kablosuz kulaklık

Louis Vuitton, fiyatı neredeyse bin Dolar olan Horizon Earphones adında bir kablosuz kulaklık çıkaracağını duyurdu.

Haber Özeti

Tam Sürüm

New York City merkezli ses şirketi Master & Dynamic ile iş birliği yapan Fransız lüks devi Louis Vuitton, ilk Louis Vuitton markalı kulaklığını çıkaracak. High Snobiety’nin verdiği bilgiye göre dört farklı renk seçeneği sunan Louis Vuitton Horizon Earphones’un satış fiyatının 995 Dolar olması bekleniyor.

LV Horizon Earphones’un teknik özelliklerine bakacak olursak, temelde Master & Dynamic’in şu an satılan MW07 kulaklığıyla aynı özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Her iki kulaklıkta da 10 mm’lik yüksek performanslı berilyum sürücü var ve her ikisi de üç buçuk saat kesintisiz müzik çalabiliyor. Horizon Earphones’da LV imzası görmemiz ve bu kulaklığın şarj kısmının biraz daha farklı olması dışında bir fark yok. İki kulaklık arasındaki 696 Dolar’lık fiyat farkının sebebi bu.

Louis Vuitton bir de akıllı saat çıkaracak

Eğer Louis Vuitton markası ve ürünleri ilginizi çekiyorsa, şirketin geçen ay yaptığı bir açıklamayla Tombour Horizon akıllı saatlerinin ikinci jenerasyonunu duyurduğunu da belirtelim. Bu modelin satış fiyatının 2 bin 250 Dolar ile 8 bin 500 Dolar arasında bir yerlerde olacağını belirten Hypebeast, saatin Horizon Earphones ile birlikte kullanılabileceğini de ekledi.

Kaynak: Engadget

Master & Dynamic ses şirketiyle iş birliği kuran Louis Vuitton, satış fiyatı 995 Dolar olan bir kablosuz kulaklık satacak. Teknik özelliklerine bakacak olursak bu kulaklığın Master & Dynamic’in MW07 kablosuz kulaklığıyla temelde aynı özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. 299 Dolar’a satılan MW07 ile Louis Vuitton Horizon Earphones’un 995 Dolar’lık kulaklığı arasındaki fiyat farkını oluşturan şey ise kulaklığın üzerindeki LV imzası ve Horizon Earphones’un şarj bölümünün biraz daha farklı olması.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği