Lollapalooza festivali Youtube’dan canlı yayınlanıyor

1991'den beri yapılan Lollapalooza Müzik Festivali bu yıl YouTube'dan canlı yayınlanıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Bu yıl Lollaalooza konserlerini izlemek epeyce kolay olacak. Çünkü YouTube, 1-4 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen müzik festivalini hem Lollapalooza’nın kanalından hem de YouTube Müzik üzerinden canlı yayınlıyor. Tabii ki festival alanında bulunup o heyecanı yaşamak gibi olmaz ama terli kalabalıklardan uzak durmak ve Chicago’ya kadar gitmek istemeyenler için oldukça güzel bir seçenek.

Festivalde YouTube’a özel bölümler de olacak. Mesela; canlı yayında araya giren sahne arkası görüntüleri gibi. Lollapalooza müzik festivalini canlı yayınlamak, YouTube’un yaratıcı yönünü geliştirmesi ve görüntülenme sayısından büyük meblağlar kazanması açısından önemli. İleride YouTube’un çeşitli festivallerin bir parçası haline geldiğini görürseniz şaşırmayın.

Kaynak: Engadget

Bu yıl Lollaalooza konserlerini izlemek epeyce kolay olacak. Çünkü YouTube, 1-4 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen müzik festivalini hem Lollapalooza'nın kanalından hem de YouTube Müzik üzerinden canlı yayınlıyor. Tabii ki festival alanında bulunup o heyecanı yaşamak gibi olmaz ama terli kalabalıklardan uzak durmak ve Chicago'ya kadar gitmek istemeyenler için oldukça güzel bir seçenek. Festivalde YouTube'a özel bölümler de olacak. Mesela; canlı yayında araya giren sahne arkası görüntüleri gibi. İleride başka festivallerde de YouTube imzasını görmemiz mümkün görünüyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği