Karayip Korsanları Johnny Depp olmadan geri dönüyor

Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Filmde Deadpool'un yapımcıları görev alacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Karayip Korsanları serisi geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olmuş ancak yıllar geçtikçe hem filmin çekiciliği azalmış hem de son filmlerde Johnny Depp’in kendini tekrar etmeye başladığı eleştirileri iyice artmıştı. Bunun üzerine Dinsey, bu seriyi baş yıldızı olmadan yeniden çekmeye karar verdi.

Deadpool’un yapımcıları ile çalışılacak

Bu karar, The Hollywood Reporter’ın Disney Prodüksiyon Şefi Sean Bailey ile yaptığı bir röportajda açıklandı. Bailey ayrıca, Deadpool’un yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Rhett Reese ve Paul Wernick’in de yeni Karayip Korsanları filminde görev alacağını duyurdu. Bailey, serinin Depp olmadan da ilerleyebileceği görüşünde. Captain Jack Sparrow ve Deadpool’un alaycı yönlerinin birbirine benzediği düşünüldüğünde aslında Reese ve Wernick bu film için iyi birer tercih olabilir.

Bailey “Yeni bir enerji, yeni bir yaşam getirmek istiyoruz. Ben Karayip Korsanları filmlerini çok seviyorum. Paul ve Rhett’i ekibe dahil etmemizin sebeplerinden biri de seriye bir hareket kazandırmak. Onlara bu görevi verdim.” diyor.

Johnny Depp’in Captain Jack Sparrow karakteri olmadan Karayip Korsanları ne kadar ilgi çekici olur kestirmek zor. Filmin tamamlanmasını bekleyip sonucu kendi gözlerimizle göreceğiz. Belki de bu gelişme, Johnny Depp’in artık zorlama senaryolarla seriye devam etmeye çalışmasından daha doğru bir karar olur.

Kaynak: Flickering Myth

Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Beş filmin ardından çekiciliğini kaybetmeye başlayan seriye Deadpool'un yapımcıları Rhett Reese ve Paul Wernick ile yeni bir hava kazandırılmaya çalışılıyor. Johnny Depp'in Captain Jack Sparrow karakteri olmadan Karayip Korsanları nasıl bir film olur kestirmek zor ama bekleyip görmekten başka çare yok.

3 Yorum

  • Dünyanın en saçma kararı. Tek yapmalari gereken senaristi ve yonetmeni degistirmekti. Joachim yerine Gore Verbsnki gelse yeterdi. Johnny Depp filmin vazgecilmez unsuru. Izleyen herkes onun için izliyordu. Disney ne yaptiğinin farkinda degil… 😠

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği