Kablosuz saç kurutma makinesi

Volo Beauty adlı şirket, geliştirdiği Volo Go adlı saç kurutma makinesinin, ışıma ısısı teknolojisiyle saçı içten dışa doğru kuruttuğunu söylüyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Volo Beauty adlı şirket, geliştirdiği Volo Go adlı saç kurutma makinesinin, ışıma ısısı teknolojisiyle saçı içten dışa doğru kuruttuğunu söylüyor.

Lityum-iyon bataryayla çalışan saç kurutma makinesi sayesinde kablolarla uğraşmanıza gerek yok. Yani aynanızın hemen yanında priz yoksa, saçınızı görmeden kurutmak zorunda kalmayacaksınız. Saç kurutma makinenizi alıp aynanın karşısına gidebilirsiniz.

14 dakika batarya süresi

Kablosuz saç kurutma makinesi fikri güzel ama makinenin batarya ile çalışma süresi sadece 14 dakika. Saçlarınız kısaysa belki bu süre yeterli olabilir ama uzun ve dalgalı bir saçınız varsa, Volo Go’yu yeniden şarj etmeniz gerekecek.

Volo Beauty’ye göre Volo Go saçınızı normal saç kurutma makinelerinden daha hızlı kurutuyor. Belki bu durumda 14 dakika herkes için yerli olabilir ama ürünü denemeden kesin bir şey söylemek zor.

Volo Go şu anda Kickstarter üzerinden fon topluyor ve fonlamaya katılanlara ilk ürünler 2019’un ortasında gönderilecek. Tabii ki her kitle fonlaması kampanyası gibi bu kampanyanın da gecikme ya da iptal olma olasılığı bulunuyor.

Kaynak: CNET

Volo Beauty adlı şirket, geliştirdiği Volo Go adlı saç kurutma makinesinin, ışıma ısısı teknolojisiyle saçı içten dışa doğru kuruttuğunu söylüyor. Lityum-iyon bataryayla çalışan saç kurutma makinesi sayesinde kablolarla uğraşmanıza gerek yok. Ancak sadece 14 dakikalık batarya ömrünün ne kadar yeterli olacağı bilinmiyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği