Instagram’ın beğeni rekoru artık bir yumurtaya ait

Daha önce Kylie Jenner'a ait olan Instagram'da bugüne dek en çok beğenilen gönderi rekoru bir yumurta fotoğrafı tarafından kırıldı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Daha önce Kylie Jenner’a ait olan Instagram’da bugüne dek en çok beğenilen gönderi rekoru bir yumurta fotoğrafı tarafından kırıldı. @world_record_egg hesabından paylaşılan fotoğraf 38 milyonun üzerinde beğeniye sahip. Önceki rekor ise Jenner’ın geçtiğimiz yıl kızı Stormi’nin doğumunu açıkladığı gönderisine aitti.

Yumurta fotoğrafının altında “Hadi yeni dünya rekorunu birlikte kıralım ve Instagram’da en fazla beğeniyi toplayalım. Kylie Jenner’a ait olan 18 milyonluk rekoru kıralım. Başarabiliriz!” ifadesi yer alıyordu.

“Daha yeni başlıyoruz”

Rekor beğeniye sahip yumurta fotoğrafı 4 Ocak’ta paylaşılmıştı. Hesabın şu anda 5,3 milyon takipçisi bulunuyor. Rekorun kırılmasının üzerine hesabın sahipleri Instagram üzerinden bir hikaye paylaşarak fotoğrafı beğenen herkese teşekkür etti. Pazar günü yaptıkları açıklamada ise “Bu burada bitmedi. Daha yeni başlıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Jenner ise bir yumurta tarafından alt edilmesine karşılık olarak Instagram’da asfalt üzerinde yumurta kırdığı bir video paylaştı.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kaynak: CNBC

Daha önce Kylie Jenner'a ait olan Instagram'da bugüne dek en çok beğenilen gönderi rekoru bir yumurta fotoğrafı tarafından kırıldı. @world_record_egg hesabından paylaşılan fotoğraf 38 milyonun üzerinde beğeniye sahip. Önceki rekor ise Jenner'ın geçtiğimiz yıl kızı Stormi'nin doğumunu açıkladığı gönderisine aitti.

2 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği