Gözlerden oldukça uzak ve bir o kadar havalı 10 ev

Dünyanın dört bir yanında, gözlerden uzak noktalarda alışılmışın çok dışında evler bulunuyor. Havuzlu bir villa, bu evlerin yanında sıradan kalıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Hayallerdeki ev genellikle ‘pembe panjurlu’ olarak tasvir edilir. Bu romantik imgenin dışında, insanların hayallerinde havuzlu bir villadan tarihi bir yalıya kadar birçok farklı tür ev yer alıyor. Peki elinizde imkan olsa ve insanlardan uzakta yaşamak isteseniz hayal gücünüz sizi nasıl bir eve sürüklerdi? Aklınıza çok fazla fikir gelmiyorsa, galerideki evlerden ilham alabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında, insanların gözlerinden uzak yapılar ile yepyeni yaşam alanları inşa ediliyor. Bu evlerden bazılarında yaşayan kişiler için market alışverişi biraz sıkıntılı olabilir ama eve misafir davet ettiğinizde gözlerinde göreceğiniz şaşkınlık, yaşadığınız tüm sıkıntılara değecektir.

Kaynak: The Mind Circle

Hayallerdeki ev genellikle 'pembe panjurlu' olarak tasvir edilir. Bu romantik imgenin dışında, insanların hayallerinde havuzlu bir villadan tarihi bir yalıya kadar birçok farklı tür ev yer alıyor. Peki elinizde imkan olsa ve insanlardan uzakta yaşamak isteseniz hayal gücünüz sizi nasıl bir eve sürüklerdi? Aklınıza çok fazla fikir gelmiyorsa, galerideki evlerden ilham alabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında, insanların gözlerinden uzak yapılar ile yepyeni yaşam alanları inşa ediliyor. Bu evlerden bazılarında yaşayan kişiler için market alışverişi biraz sıkıntılı olabilir ama eve misafir davet ettiğinizde gözlerinde göreceğiniz şaşkınlık, yaşadığınız tüm sıkıntılara değecektir.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği