Google Play Store’da ‘haftanın fırsatı’ dönemi

Google, indirimli ve ücretsiz uygulamaların göz önünde olmasını sağlamak için Play Store uygulamasına 'Haftanın Fırsatı' sekmesini ekledi.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Google’ın, Şubat ayında Play Store’daki uygulama ve oyunların geçici olarak indirime girmesine izin vermesinden bu yana pek çok güzel fırsatlar sunuldu. Belki de bu fırsatları daha fazla göz önüne çıkarmak için Google, Play Store uygulamasına ‘Haftanın Fırsatı’ sekmesini ekledi.

Bu sekmeye, uygulamalar sayfasını aşağı doğru kaydırarak ulaşılabiliyor. Mobilden ya da masaüstünden ulaşılabilen bu fırsatlara ayrıca bu linke tıklayarak da erişebilirsiniz. Şu anda Fruit Ninja adlı oyun sadece 20 kuruşa satın alınabiliyor. Normalde ücretli olan bazı uygulamaların buradan ücretsiz olarak sunulacağı da belirtiliyor. Kullanıcılar ise farklı ülkelerde farklı sonuçlarla karşılaştıklarını belirtiyor. Ücretsiz ya da indirimli uygulamalar belirli bir ülkeye özel olabilir.

Kaynak: Android Police

Google'ın, Şubat ayında Play Store'daki uygulama ve oyunların geçici olarak indirime girmesine izin vermesinden bu yana pek çok güzel fırsatlar sunuldu. Belki de bu fırsatları daha fazla göz önüne çıkarmak için Google, Play Store uygulamasına 'Haftanın Fırsatı' sekmesini ekledi. Bu sekmeye, uygulamalar sayfasını aşağı doğru kaydırarak ulaşılabiliyor.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği