Facebook gizli yorumları test ediyor

Facebook, kullanıcı yorumlarına çeşitli gizlilik ayarları getirecek bir sistem deniyor.

Yayın tarihi:

Haber Özeti

Tam Sürüm

Facebook, kullanıcı yorumlarına gizlilik ayarları getirecek bir sistem test ediyor. Bu sayede yorumlar sadece istenen kullanıcılara gösterilecek. Yeni özelliğin aşağıdaki görselde olduğu gibi görünmesi planlanıyor.

Yorum yazılan kutucuğun kenarındaki kilit butonuyla gizlilik ayarları düzenlenecek . Sadece arkadaşlar, gönderi sahibi ve arkadaşlar, sadece yorum yapanlar ve herkes olmak üzere dört farklı gizlilik ayarı olacak. Şimdilik sadece küçük bir grup tarafından test edilen sistemin ilerleyen dönemde tüm kullanıcıların kullanımına açılması bekleniyor.

Kaynak : The Next Web

Facebook, kullanıcı yorumlarına gizlilik ayarları getirecek bir sistem deniyor. Bu sayede, yorumları görmesi istenen kullanıcılar seçilebilecek. Yorum yazılan kutucuğun kenarındaki kilit butonuyla gizlilik ayarları düzenlenecek . Sadece arkadaşlar, gönderi sahibi ve arkadaşlar, sadece yorum yapanlar ve herkes olmak üzere dört farklı gizlilik ayarı olacak. Şimdilik sadece küçük bir grup tarafından test edilen sistemin ilerleyen dönemde tüm kullanıcıların kullanımına açılması bekleniyor.Yorumunuz: