Cep Şubesi 3 milyon aktif kullanıcıya ulaştı

İnfografiğin büyük versiyonu için tıklayın.
Yapılan açıklamaya göre iOS ve Android platformlarında Türkiye'nin en çok indirilen uygulaması Garanti Cep 3 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

Garanti Bankası, mobil uygulamalarında 3 milyon aktif müşteriye ulaştığını açıkladı.

iOS ve Android platformlarında Türkiye’nin en çok indirilen mobil uygulaması olan Garanti Cep, 200’ün üzerindeki işlem yelpazesine sahip. Bu sayede bankanın mobil uygulamaları üstünde gerçekleşen işlemler geçen seneye göre yaklaşık yüzde 70 oranında arttı. Garanti Cep aynı zamanda Forrester’ın gerçekleştirdiği 2016 Avrupa Mobil Bankacılık Araştırması’nda Avrupa 2’nciliği ödülüne sahip oldu.

İnfografiğin büyük versiyonu için tıklayın.
İnfografiğin büyük versiyonu için tıklayın.

Konuyla ilgili görüş bildiren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Dijital bankacılık alanında 20 yıldır aralıksız gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla, bugün sektörde öncü ve lider konumda bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Toplam 4,4 milyon aktif dijital müşteri sayımız, Garanti’nin dijital bankacılık alanında ne derece yaratıcı ve yenilikçi bir kurum olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor” dedi.

3 Yorum

    • ‘Sürekli’ derken abarttığınızı umuyoruz. Haberlerde basit bir tarama yapmak bile oran açısından yeterli.
      Öte yandan sitenin her sayfasında (logo yanında ve her alt bandında) yazdığı gibi bu site Garanti Bankası’nın katkı ve destekleriyle yayınlanıyor.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği