Barcelona’da seks robotu genelevi açıldı

HBO'nun popüler dizisi Westworld'ü izleyip içinde bir robotla sevişme isteği oluşanlara müjde: Barcelona'da seks robotlarının çalıştığı bir genelev açıldı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

HBO’nun popüler dizisi Westworld’ü izleyip içinde bir robotla sevişme isteği oluşanlara müjde: Barcelona’da seks robotlarının çalıştığı bir genelev açıldı. Lumi Dolls adlı işletme dört farklı model seçeneği sunuyor. Şirket, modellerinin piyasadaki en gerçekçi modeller arasında olduğunu söylüyor. Seks robotlarının saatlik ücreti 120 Avro (yaklaşık 475 Lira). Genelev ayrıca gecelik ve çiftler için özel tarifeler de sunuyor ancak bu tarifeler için özel fiyat almak gerekiyor. Rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor.

[alert type=white ]Haberdeki linkler yetişkinlere özel içerikler barındırabilir.[/alert]

Kafaları kurcalayan sorular

Her bir modelin karakterine dair bilgileri Lumi Dolls’un internet sitesinde bulmak mümkün. Modellerin vücut ölçüleri ve yetenekleri de web sitesinde detayları ile anlatılıyor. Ayrıca bu yenilikçi yaklaşıma dair kafanızda soru işaretleri varsa, sitenin Sıkça Sorulan Sorular sayfası pek çok farklı soruyu yanıtlıyor. Örneğin, ambiyansın seks için uygun olmayacağını düşünenler, odalarda bulunan geniş ekran televizyonlardan film açabiliyorlar.

Aki adlı bu robot, anime ve bilgisayar oyunu seven müşteriler için tasarlanmış.

Bir başka önemli soru da bu silikon robotların cinsel yolla bulaşan hastalıkları nasıl engelleyeceği. Seks oyuncaklarının yapıldığı malzemelere göre bu hastalıkları yayabildikleri biliniyor. Gözenekli malzemeler bu konuda risk taşırken yüzeyi pürüzsüz olan malzemeler basit bir yıkamayla bile virüslerden kurtulabiliyor. Lumi Dolls modellerin her kullanımdan sonra antibakteriyel sabunlarla yıkandığını belirtiyor. Yine de ziyaretçilerin prezervatif kullanması öneriliyor. Prezervatifler işletme tarafından ücretsiz olarak sunuluyor.

Erkek model yok

Lumi Dolls’un en önemli eksiği ise erkek modeller. Aslında piyasada gerçekçi erkek seks robotları da bulunabiliyor ancak Lumi Dolls şimdilik en karlı seçeneğin heteroseksüel erkeklere hizmet vermek olduğunu düşünmüş olabilir.

Modeller henüz yapay zekaya sahip değil ancak bazı seks robotu üreticileri bunun üzerine de çalışmalar yürütüyor. Yine de bir seks robotu genelevinin açılmış olması, gelecekte bu tarz hizmetlerin daha fazla sunulacağı anlamına geliyor. Belki de bir gün gerçek insanlar bu sektörde çalışmak zorunda kalmazlar.

Lumi Dolls’u ziyaret etmeyi düşünenler için, işletme “tüm fantezilerinizi hiçbir limit olmadan gerçekleştirebileceğinizi” vaat ediyor. Sanki bu cümle bir yerden tanıdık geliyor:

Kaynak: Inverse

HBO'nun popüler dizisi Westworld'ü izleyip içinde bir robotla sevişme isteği oluşanlara müjde: Barcelona'da seks robotlarının çalıştığı bir genelev açıldı. Lumi Dolls adlı işletme dört farklı model seçeneği sunuyor. Şirket, modellerinin piyasadaki en gerçekçi modeller arasında olduğunu söylüyor. Seks robotlarının saatlik ücreti 120 Avro (yaklaşık 475 Lira). Genelev ayrıca gecelik ve çiftler için özel tarifeler de sunuyor ancak bu tarifeler için özel fiyat almak gerekiyor. Rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor.

5 Yorum

 • Seks robotları Türkiye’de olsa büyük bir talep olur tabi ama bundan eminim 475 Lira kolay kolay vermezler gerçeği varken. Kadın robota verdikleri bir çok özellik, his ve gerçekliliği denemeye değer duygusu veriyor. Erkek modelinin olmaması kadınlar açısından biraz üzücü bir durum ama erkekler için sevindirici bir haber bu parası olana tabi :D

 • YAZIK…ALLAHIM KADINI ERKEGI YARATMIS BUNLAR ROBOTTAN KADIN YARATIP NESLI TUKETIP ALLAHA ŞİRK KOŞMAK GİBİ BİR GÜNAH İŞLİYORLAR…RABBIM O KADAR GUZEL KADINI YARATMIS KI GERCEKLERI VARKEN BIR PLASTIK BUTUNE DUYGULANMAK VE ISTEK DUYMAK ZAVALLI MAHLUKATLARA HAS BİR İSTEK OLACAKTIR.HA PLASTIK BIR ROBOTLA OLMUSLAR HA NAYLON DÖŞENMİŞ DUVARLA OLMUŞLAR.BU OYUNLARA GELMEYIN.NESLI TUKETMEK INSANLIGI INSANLIKTAN SOGUTMAK ICIN YAPILMIS KAPITALIST BIR OYUN 😏

  • Hepimizin anası bacısı kızı var. Kadınları seks objesi gibi görüp fuhuşa sürüklemektense abazalar için bu robotlar iş görür. İnsanı incitmeyin bir sürü güzel kız varmış bu robotlar nedenmiş çok ayıp kadınlar sizin seks köleniz değil

   • ikinizi söylediğinde de doğrular ve yanlışlar var. Bu robot meselesi 50 yıldır uğraşılan bir proje, insanlığın nüfusunu azaltıp kontrolü kolay bir dünya amaçlıyor. Fakat şöyle bir durum var. Bu robotların yaygınlaşması bence de iyi olur. Masum insanların genç kızların batağa düşürülmesinin önüne geçer.(belki) boş ver insanlar lastik parçasıyla ihtiyaçlarını görsünler. Sonuçta cinsellikte bir ihtiyaç ki bence giderilmesi diğerlerinden çok daha önemli bir ihtiyaç yoksa sapık dolar ertalık..
    ….
    Ama şimdi benim merak ettiğim salak bi kanal çıkıp da “Damacanaya tecavüz eden adam” gibi saçma bi haber yapar mı. Cansız bir nesneye “tecavüz” nasıl konuşulur salak bu insanlar. Millet beynini kiraya vermiş kimse düşünerek konuşmuyor.

 • Yıllar geçipte evlenemeyen. Fakat zina yapmakta istemeyen erkekler için bir çıkış kapısı. Tabii kadınlar bilmez.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği