Almanya tren seferleri birinci sınıf kabinleri deneyecek

Demir yolları şirketi Deutsche Bahn, fütüristik tren konsepti 'ideenzug' (fikir treni) ile toplu taşıma sistemini dönüştürmeyi amaçlıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Almanya’nın hükumete ait demir yolları şirketi Deutsche Bahn, fütüristik tren konsepti ‘ideenzug’ (fikir treni) ile toplu taşıma sistemini dönüştürmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz hafta Nürnberg şehrinde halka gösterilen konsept, hızla gelişen otonom araç çağında önemli bir rakip olmaya geliyor.

Trende spor düşkünü yolcular için spor aletleri, oyun severler için oyun alanları ve daha dinlendirici bir yolculuk geçirmek isteyenler için tek kişilik dinlenme bölümleri mevcut. Deutsche Bahn’ın yenilikçi konsepti çocuklar için tam bir oyun cenneti iken trende çalışmayı tercih edebilecek yolcular da unutulmamış ve çalışma alanları oluşturulmuş. Deutsche Bahn CEO’su Jörg Sandvoß, “İleride müşterilerimize daha fazla seçenek sunarak yeni ve eşsiz bir seyahat tecrübesi yaşatmayı amaçlıyoruz.” diyor. Ideenzuug konsepti, Deutsche Bahn’ın daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan gelecek programının bir parçasını oluşturuyor. Şirket, başka şirketlerin ‘yenilikçi, sürdürülebilir ve müşteri odaklı bir yaklaşım’ benimsemeleri için örnek olmayı amaçlıyor.

Kaynak: Design Boom

Almanya'nın hükumete ait demir yolları şirketi Deutsche Bahn, fütüristik tren konsepti 'ideenzug' (fikir treni) ile toplu taşıma sistemini dönüştürmeyi amaçlıyor. Trende spor düşkünü yolcular için spor aletleri, oyun severler için oyun alanları ve daha dinlendirici bir yolculuk geçirmek isteyenler için tek kişilik dinlenme bölümleri mevcut. Deutsche Bahn'ın yenilikçi konsepti çocuklar için tam bir oyun cenneti iken trende çalışmayı tercih edebilecek yolcular da unutulmamış ve çalışma alanları oluşturulmuş. Deutsche Bahn CEO'su Jörg Sandvoß, "İleride müşterilerimize daha fazla seçenek sunarak yeni ve eşsiz bir seyahat tecrübesi yaşatmayı amaçlıyoruz." diyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği