2018’den kalan 52 görkemli ve gerçeküstü fotoğraf

New Atlas, yeni yılı kutlamak için 2018'in en kafa karıştırıcı, en olağanüstü ve en görülmeye değer fotoğraflarını bir araya getirdi.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Uzaylı mimarisinden neon ışık yansımalarına kadar geçtiğimiz 12 ayda çok farklı alanlarda çok etkileyici fotoğraflarla karşılaştık. Yeni yılı kutlamak için New Atlas 2018’in en kafa karıştırıcı, en olağanüstü ve en görülmeye değer fotoğraflarını bir araya getirdi.

Dronlar yaygınlaştıkça, dron fotoğrafçılığı da büyük bir patlama yaşadı ve fotoğraflara yeni estetikler kazandırdı. Yılın en ilginç dron fotoğraflarından bazılarını Alman fotoğrafçı Kevin Krautgartner çekti. İki etkileyici koleksiyonda, gerçeküstü hava perspektifleri ile Avustralya’daki madenleri fotoğraflayan Krautgartner ayrıca uzun araba yolculuklarında da boş alanların gökyüzünden fotoğrafını çekti.

Hayatın içinden, bize yabancı görüntüler

İspanyol sanatçı Al Mefer’in psikedelik fotoğrafları da 2018’in önemli anlarını resmetti. Geleceğin Çölleri ve Uzaylı Mimarisi koleksiyonları, dünyadaki manzaraları başka bir gezegenden gelmiş gibi gösteren karelerden oluşuyor. Local Preacher olarak bilinen Rus fotoğrafçı ise suya batırdığı neon ışıklarla psikedelik bir etki yakaladı. Sıvı Portallar (Liquid Portals adını verdiği koleksiyonu, sudaki yansımaların renkli soyutluğunu yansıtmayı amaçlıyordu.

Geçtiğimiz 12 ayda geometrik buz örüntüleri, dev güneş enerjisi panelleri, gotik Güney Afrika gece manzaraları ve bulutlu Dubai görüntüleri de önemli bir yer tuttu.

Kaynak: New Atlas

Uzaylı mimarisinden neon ışık yansımalarına kadar geçtiğimiz 12 ayda çok farklı alanlarda çok etkileyici fotoğraflarla karşılaştık. Yeni yılı kutlamak için New Atlas 2018'in en kafa karıştırıcı, en olağanüstü ve en görülmeye değer fotoğraflarını bir araya getirdi. Dron fotoğrafları ve gerçeküstü manzaralar yıla damgasını vurdu.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği