10 dakikada buharlı temizlik

Tersa Steam, 10 dakika içinde çamaşırlarınızı yıkayıp kırışıklıkları giderebilen çevre dostu bir ürün. Eylül ayında 399 Dolar’a satışa sunulacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Çamaşır yıkamaktan hoşlanmayanlar için kurtarıcı bir ürün geliyor. Tersa Steam, çamaşır yıkamaya kolaylık getirmek için tasarlandı. 10 dakika içinde kıyafetlerdeki kırışıklıkları giderebiliyor, koku verebiliyor ve neredeyse tüm kıyafetlerinizi kurutabiliyor. Çamaşır yıkama işini olabildiğince basitleştirmek isteyen tasarımcılar, Tersa Steam için kullanımı kolay bir kapsül ürettiler. Ürünü kullanan kişinin tek yapması gereken kapsülü cihaza atıp ‘Başlat’ butonuna basmak. Kapsüller doğa dostu olma özelliği taşıyor. Kapsülü kullandıktan sonra geri dönüşüme atıyorsunuz. Ürünü IndieGoGo’dan destekleyenlere 15 kapsül içeren bir paket hediye edilecek. 2018’in Mayıs ayında ise kişiye özel koku üretilmesi için talepler alınacak.

Çevre dostu bir ürün

Tersa Steam’in ağırlığı şu anda yaklaşık 13 kilogram fakat ürün satışa sunulmadan önce yaklaşık 10 kilograma düşürülmesi planlanıyor. Ürün, hemen hemen her kıyafeti alabilecek boyutlarda. Boyu yaklaşık 120’ye 76, derinliği ise yaklaşık 15 santimetre. Tersa Steam oldukça çevre dostu bir ürün zira çok az su harcıyor. Kıyafetlerinize koku vermek için geri dönüştürülmüş bitki materyalleri kullanıyor. Ürünü iş kıyafetlerinden iç çamaşırına kadar her türlü kıyafet için kullanmak mümkün.

Tersa Steam, Eylül’de 399 Dolar’a satışa sunulacak. Ürün Tersa Inc. ve Arrow Electronics iş birliği ile tasarlandı. Trend Hunter, Digital Trends, Digital Journal gibi birçok önemli site de ürün hakkında yorumlar yaptı. Örneğin Digital Trends, “Tersa Steam’i kullanmak bir kahve makinesi kullanmak kadar kolay. Ayrıca kapladığı alan duvara asılan bir resminki kadar.” sözlerine yer verdi. Tersa Steam’i IndieGoGo’da fonlamak için sadece 15 gün kaldı.

Kaynak: IndieGoGo

Çamaşır yıkamaktan hoşlanmayanlar için kurtarıcı bir ürün geliyor. Tersa Steam 10 dakika içinde çamaşırlarınızı temizleyen çevre dostu bir ürün. Tek yapmanız gereken çamaşırları cihaza koyup, geri dönüştürülmüş bitki materyallerinden yapılan kapsüllerden atarak ‘Başlat’ tuşuna basmak. Cihazın ağırlığı şu anda 13 kilogram fakat hafifletilmesi için çalışılıyor. Ürün çok az su harcıyor. Duvarda kapladığı alan ise Digital Trends’in tanımıyla ‘duvara asılan bir resminki kadar’. Tersa Steam Eylül’de 399 Dolar’a satışa sunulacak. Ürünü IndieGoGo’da fonlamak için son 15 gün.Yorumunuz: