Yeni bir Michael Jackson şarkısı gelebilir

Pazar günü atılan bir tweet ile Michael Jackson'ın yayınlanmamış bir şarkısının piyasaya sürülebileceğine dair sinyaller verildi.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Pazar günü Michael Jackson’ın resmi Twitter hesabından bir tweet atıldı. Tweette ‘Scream’ adlı yeni bir projeden bahseden kısa bir video vardı. Atılan tweet ile, potansiyel bir albümün sinyalleri verilmiş oldu. Michael Jackson’ın avukatı John Branca, Venedik Film Festivali’nde Variety’e verdiği röportajda Michael Jackson’ın ölmeden önce kaydettiği bir şarkının yakında piyasaya sürülebileceğini söyledi.

Jackson’ın festivalde gösterilen Thriller adlı klibinin 3D versiyonunu yorumlayan Branca, “Thriller’ın 3D versiyonu çıktı. Önümüzdeki birkaç hafta içinde de iki tane daha haber gelecek. Michael hep şöyle derdi; “Kalite, isimden önce gelir.” O yüzden henüz açıklama yapamıyoruz.” dedi. Piyasaya sürülmemiş albümlerden birinin çıkıp çıkmayacağı sorulduğunda ise Branca, “Bugüne kadar yayınlanmamış parçaların yakın gelecekte yayınlanacağını sanmıyorum. Fakat bu yeni ve ilginç parçaların çıkmayacağı anlamına gelmiyor.” dedi.

Büyük gün 29 Eylül

HipHop-N-More adlı site Almanya’da asılan afişlerin ‘Scream’ projesinin 29 Eylül’de çıkacağını gösterdiğini söyledi. Jackson’ın ölümünden sonra daha önce hiç yayınlanmayan en son albümü 2014’te çıkmıştı. Adı ise ‘XScape‘ idi. Scream adlı videonun 15 saniyelik kısmı aşağıdaki videodan izlenebilir:

Kaynak: Business Insider

Pazar günü Michael Jackson'ın Twitter hesabından bir tweet atıldı. Tweette 'Scream' adlı yeni bir projeden bahseden kısa bir video vardı. Atılan tweet ile, potansiyel bir albümün sinyalleri verilmiş oldu. HipHop-N-More adlı site Almanya'da asılan afişlerin 'Scream' projesinin 29 Eylül'de çıkacağını gösterdiğini söyledi. Jackson'ın daha önce hiç yayınlanmayan XScape adlı en son eseri 2014'te çıkmıştı.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği