Taş Devri geri dönüyor

Taş Devri çizgi filmindeki karakterler kullanılarak yetişkinlere hitap eden bir animasyon televizyon dizisi yapılacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Variety‘nin haberine göre; Warner Bros., Animation ve Brownstone Productions bir araya gelerek yeni bir Taş Devri serisi çıkaracak.

Şimdilik ilk aşamalarında olan proje, Taş Devri çizgi filmindeki karakterlerin yer aldığı, prime time’da (televizyonun en çok izlendiği 20.00-23.00 arası) yetişkinlere hitap eden bir animasyon olacak. Warner Bros. ve Animation tarafından üretilecek serinin hangi kanal üzerinden yayınlanacağı belirtilmedi.

Daha önce de benzer projeler yapıldı

Taş Devri, ilk kez 1960-1966 yılları arasında ABC kanalında 6 sezon şeklinde yayınlanmıştı. Çizgi filmde Fred, Wilma, Çakıl ve evcil hayvanları Dino’dan oluşan modern Taş Devri ailesinin başına gelen türlü talihsizlikler işleniyordu. Yapımda Çakmaktaşların komşusu Moloztaşlara da sıkça yer veriliyordu. Aslında daha önce de Taş Devri’ni yeniden çekmek için bazı teşebbüslerde bulunulmuştu. Mesela kısa ömürlü “The New Fred and Barney Show” ve “The Pebbles and Bamm-Bamm Show” yapımları bu anlamda akla gelen ilk projeler. Yönetmen Seth MacFarlane de 2011 yılında Fox’ta yayımlanmak üzere Taş Devri’ni yeniden çekmişti ancak o proje de başarılı olmamıştı.

Kaynak: Variety

Variety'nin haberine göre; Warner Bros Animation ve Brownstone Productions bir araya gelerek yeni bir Taş Devri serisi çıkaracak. Şimdilik ilk aşamalarında olan proje, Taş Devri çizgi filmindeki karakterlerin yer aldığı, prime time'da (televizyonun en çok izlendiği 20.00-23.00 arası) yetişkinlere hitap eden bir animasyon olacak. Warner Bros Animation tarafından üretilecek televizyon dizisinin hangi kanal üzerinden yayınlanacağı belirtilmedi.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği