Hello Kity treni

Kawaii hayranlarına müjde! Hello Kitty temalı bir yüksek hızlı tren bu yaz Japonya'da hizmete giriyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Kawaii hayranlarına müjde! Hello Kitty temalı bir yüksek hızlı tren bu yaz Japonya’da hizmete giriyor. Kawaii süperstarı Hello Kitty’nin ekibiyle hazırlanan bir shinkansen bu yaz raylarda olacak. Pembe kurdeleyle sarılı yüksek hızlı tren Osaka’daki Shin-Osaka İstasyonu ile Fukuoka’daki Hakata istasyonu arasında günlük seferler düzenleyecek.

Özel tren, ilk ve ikinci vagonlarında yer alan tasarım özellikleri ile yolcuları Hello Kitty’nin eğlenceli dünyasına davet ediyor. İlk vagonda ziyaretçiler yerel ürünleri satın alabilecek, bölgedeki turistik yerler hakkında bilgi edinebilecek ve büyük Hello Kitty oyuncağıyla fotoğraf çektirebilecek. İkinci vagonda ise yolcuları ‘oldukça pembe’ bir ortam bekliyor. Oturma alanları dahil tüm yüzeyler Hello Kitty ile kaplanmış durumda. Trenin 30 Haziran’da hizmete girmesi ve sınırlı bir süre hizmet vermesi planlanıyor.

Kaynak: Design Boom

Kawaii hayranlarına müjde! Hello Kitty temalı bir yüksek hızlı tren bu yaz Japonya'da hizmete giriyor. Pembe kurdeleyle sarılı yüksek hızlı tren Osaka'daki Shin-Osaka İstasyonu ile Fukuoka'daki Hakata istasyonu arasında günlük seferler düzenleyecek. Özel tren, ilk ve ikinci vagonlarında yer alan tasarım özellikleri ile yolcuları Hello Kitty'nin eğlenceli dünyasına davet ediyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği