Fenomen dostu kozmetik mağazası tasarımı

Morphe Brushes adlı makyaj ürünleri markasının yeni mağazasında makyaj videosu çekmek isteyenler için bir stüdyo yer alacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Morphe Brushes, ucuz fiyatları ve günün modasına uygun renk paletleri ile ABD’nin en büyük makyaj markalarından biri haline geldi. Şirketin popülerliğine katkı sağlayan şeylerden biri de Youtube’da makyaj videosu yayınlayan fenomenler.

Birleşik Krallık’ta ilk mağazasını açmaya hazırlanan şirket yeni mağazası için yeni bir konsept geliştirdi. Markanın Youtuber Jaclyn Hill ile gerçekleştirdiği makyaj iş birliğinin yanı sıra, yeni mağazada bir vlogger stüdyosu da yer alacak. Bu stüdyoda Youtuber’lar markanın ürünleri ile video çekip videoyu kanallarından yayınlayabilecek.

Fiziksel mağazaların dönüşümü

Makyaj mağazaları da dahil olmak üzere bir çok perakende satış mağazası artık internet satışlarıyla mücadelede zorlandığı için, fiziksel mağazalar kendilerini sadece istenen ürünleri satın alınacak bir yer olarak tanımlamaktan ziyade, müşterileri için bir deneyim merkezine dönüşüyorlar.

Kaynak: TrendHunter

Birleşik Krallık'ta ilk mağazasını açmaya hazırlanan Morphe Brushes, yeni mağazası için yeni bir konsept geliştirdi. Markanın Youtuber Jaclyn Hill ile gerçekleştirdiği makyaj iş birliğinin yanı sıra, yeni mağazada bir vlogger stüdyosu da yer alacak. Bu stüdyoda Youtuber'lar markanın ürünleri ile video çekip videoyu kanallarından yayınlayabilecek.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği