Breaking Bad yıldızları Twitter’da aynı fotoğrafı “Yakında” diyerek paylaştı

Breaking Bad’in Walter White’ı ile Jesse Pinkman’ı, “yakında” yazarak aynı fotoğrafı aynı anda paylaştı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Breaking Bad hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. 2018’in sonlarından beri Breaking Bad filmi çekilmesi ihtimaliyle ilgili çeşitli söylentiler vardı. Söylentiler önce kimliği belirsiz Hollywood Reporter kaynaklarıyla başladı. Bryan Cranston (dizinin baş karakteri Walter White) bir radyo röportajında haberi doğrular nitelikte birkaç cümle edince söylentiler iyice tırmandı.

Şimdi ise gizemli bir tweet vakasıyla karşı karşıyayız. Bryan Cranston ile Aaron Paul (dizideki Jesse Pinkman) 25 Haziran’da aynı anda aynı fotoğrafı paylaştı. Paylaştıkları fotoğrafta iki tane eşek görüyoruz. Peki bu ne anlama geliyor? Evet temelde iki eşek görüyoruz ancak fotoğraftaki sepya tonu Breaking Bad’de görmeye alışkın olduğumuz tonlara benzemiyor mu? Paylaşılan gönderilerin Twitter’da büyük yankı uyandırdığını söylemeye gerek bile yok.

Cranston ve Paul’un aynı fotoğrafı paylaşmış olması projede her ikisini de göreceğimiz anlamına geliyor. Belki de (EĞER DİZİYİ SEYRETMEDİYSENİZ VE SPOILER ALMAK İSTEMİYORSANIZ OKUMAYI BIRAKIN) Walter White bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır. Belki de Walter White’ı zaman zaman geçmişi gösteren sahnelerde ya da Jesse Pinkman’ın düşüncelerinde göreceğiz. Şimdilik bize düşen bekleyip görmek.

Kaynak: Mashable

Breaking Bad hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Bryan Cranston  (Walter White) ile Aaron Paul (Jesse Pinkman) 25 Haziran’da aynı anda aynı fotoğrafı Twitter’da paylaştı. Gönderilerine “yakında” notunu ekleyen oyuncuların paylaştığı fotoğraflarda iki adet eşek görüyoruz. Ne anlama geldiği net olarak anlaşılamasa da fotoğrafta gördüğümüz sepya tonu Breaking Bad’de görmeye alışkın olduğumuz tonları andırıyor. Bu gizemli paylaşımlar, akıllara Breaking Bad filmi çekilmesi ihtimalini getiriyor.Yorumunuz: