ABD’nin en pahalı evi: ‘Milyarder’

Mega yat ve özel uçak tasarımcısı Bruce Makowsky, kariyerinin en büyük eseri olarak tasarladığı 'Milyarder' adlı evi 250 milyon Dolar'a satıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Mega yat ve özel uçak tasarımcısı Bruce Makowsky, bu alanlarda pek çok farklı tasarımı 50 milyon ila 500 milyon Dolar arasında fiyatlarla sattıktan sonra lüks bir ev yapmaya karar verdi. Lüks emlak sektörüne gereken önemin verilmediğini düşünen Makowsky, helikopterle Los Angeles’ın platin üçgeni Beverly Hills, Holmby Hills ve Bel Air arasındaki bölgeyi gezindi ve Bel Air tepelerinde 270 derece manzaraya sahip mükemmel bir arsa buldu.

Tüm yıl boyunca güneşli bir havası olan bölgede satın alınan arsaya kariyerinin en önemli eserini yerleştirmek isteyen tasarımcı her noktası yenilikçi ve kusursuz olan bir ev tasarladı. Dünyanın dört bir köşesinden en pahalı malzemeler ve sanat eserleriyle donatılan eve ‘Billionaire’ (Milyarder) adı verildi.

Estetik ve eğlence

Milyarder 100’ün üzerinde sanat eseri enstalasyonu ile görenleri kendisine hayran bırakırken, pek çok farklı imkanı ile kusursuz bir deneyim sunuyor. Evin manzaralı bölümü her katta geniş teraslarla süslenmiş. Bu teraslarda bulunan onlarca şezlong, eve bir tatil köyü havası katıyor. Fıskiyeli havuzu sadece eğlence değil, hoş bir görüntü de sunuyor.

Evde bir bowling salonu ve mini golf alanı bulunuyor. Şekerleme kaplarıyla döşenmiş duvarlarıyla langırt odası da çocukların hayallerini süsleyen cinsten. Duvarlarda boydan boya uzanan ekranlar her türlü görüntüyle süslenebilirken, bahçeye kurulu dev ekran eşsiz bir sinema deneyimi sunuyor. Ancak açık hava sineması izlemek istemeyenler, evin içinde bulunan sinema salonunda, tamamen yatabilen konforlu koltuklarda gerçek bir sinema deneyimi yaşayabiliyor.

Keyifli vakit geçirmek için tasarlandı

Evin ön yüzünde bulunan tüm odalar boydan boya camla kaplı ve Los Angeles manzarası daima ayaklarınızın altında. En alt katta bulunan garaja ise lüks arabalarınızı ve motosikletlerinizi yerleştirebilirsiniz. Helikopter için ise çatıdaki pisti kullanabilirsiniz.

Palmiye ağaçlarıyla süslü çimli bahçe, bir park ortamı sunarken, geceleri alevle aydınlanan alan romantik bir hava oluşturuyor. Son olarak ev halkının vücut sağlığı için spor salonu ve masaj odası her zaman kullanıma hazır.

‘Milyarder’ 250 milyon Dolar’lık fiyatıyla ABD’nin en pahalı evi konumunda. Bruce Makowsky evin yeni sahibiyle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Kaynak: 924 Bel Air Rd.

Mega yat ve özel uçak tasarımcısı Bruce Makowsky, bu alanlarda pek çok farklı tasarımı 50 milyon ila 500 milyon Dolar arasında fiyatlarla sattıktan sonra lüks bir ev yapmaya karar verdi. Los Angeles'ın platin üçgeni olarak bilinen bölgede, Bel Air tepelerinde bir araziye inşa edilen ev sanat eserleriyle dolu. Bowling salonu, golf sahası, langırt odası, sinema salonu gibi bir çok odasıyla sahibine keyifli vakit geçirme imkanı sunan Milyarder, ayrıca 270 derecelik manzarası, spor salonu ve masaj odasıyla rahatlamayı sağlıyor. 250 milyon Dolar'lık ev yeni sahibini bekliyor.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği