Nintendo Labo’ya ilk bakış

20 Nisan’da satışa sunulacak Nintendo Labo, tasarıma Switch konsolunu da dahil eden hazır ambalajlı bir inşa kiti.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Nintendo, Switch konsolu ve Super Nintendo Classic nostalji makinesiyle büyük bir başarı yakalamış olsa da kendini geliştirme çabalarından vazgeçmiş değil.

https://youtu.be/P3Bd3HUMkyU

20 Nisan’da satışa sunulacak Nintendo Labo, tasarıma Switch konsolunu da dahil eden hazır ambalajlı bir inşa kiti. Labo, çıkarılması gereken yerleri önceden belirlenen kartonlardan oluşacak. Oyuncular paketten çıkan ip ve paket lastiklerini kullanarak kartonun gerekli yerlerini bağlayıp Nintendo Labo’yu kuracak.

Minyatür bir piyanodan oltaya kadar birçok farklı tasarım barındıran projeler Switch konsoluyla kontrol ediliyor. Nintendo Labo büyük bir başarısızlık örneği oluşturabileceği gibi 2018 alışveriş sezonunun bir numaralı ürünü haline de gelebilir. İlk etapta piyasaya sürülecek kitlerden biri olan Karma Kit’in içinden iki adet radyo kontrollü araba, bir olta, bir ev, bir motosiklet gidonu ve 13 tuşlu bir piyano çıkıyor. Tek bir pakete bu kadar çok oyun sığdırıldığı için, satın almayı düşünenlerin bu oyunları kapsamlı oyunlardan ziyade mini oyunlar olarak değerlendirmesi daha uygun olabilir. Bu paketin fiyatı 70 Dolar olarak belirlendi.

Robot Kit’inde ise tek bir oyun var fakat diğer pakete göre kurulumu daha detaylı görünüyor. Kartonlarla bir ‘sırt çantası’ yapıp lastiklerle bağlamanız gerekiyor. Bir de başa takılan bir tür siper yapmanız gerekiyor. Bu paketin fiyatı ise 80 Dolar. Fiyatı 9 Dolar olan Kişiselleştirme Kit’inden çıkan çıkartmalarla Robot veya Karma Kit’inizi süsleyebilirsiniz.

Kaynak: Indy Star

20 Nisan’da satışa sunulacak Nintendo Labo, tasarıma Switch konsolunu da dahil eden hazır ambalajlı bir inşa kiti. Labo, çıkarılması gereken yerleri önceden belirlenen kartonlardan oluşacak. Oyuncular paketten çıkan ip ve paket lastiklerini kullanarak kartonun gerekli yerlerini bağlayıp Nintendo Labo’yu kuracak. Minyatür bir piyanodan oltaya kadar birçok farklı tasarım barındıran projeler Switch konsoluyla kontrol ediliyor. İlk etapta piyasaya sürülecek kitlerden biri olan Karma Kit’in içinden iki adet radyo kontrollü araba, bir olta, bir ev, bir motosiklet gidonu ve 13 tuşlu bir piyano çıkıyor. Bu paketin fiyatı 70 Dolar olacak. Robot Kit’inde ise tek bir oyun var fakat diğer pakete göre kurulumu daha detaylı görünüyor. Kartonlarla bir ‘sırt çantası’ yapıp lastiklerle bağlamanız gerekiyor. Bir de başa takılan bir tür siper yapmanız gerekiyor. Bu paketin fiyatı ise 80 Dolar.Yorumunuz: