Avengers: Endgame sinema salonlarına dönüyor

Marvel Stüdyoları’nın yapımcısı Kevin Feige, Avatar filminin gişe rekorunu alt etmek için son Avengers filmini yeniden vizyona sokuyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Avengers serisinin son filmi ‘Endgame’ geçtiğimiz hafta 2.742.491.359 dolarlık gişe hasılatına erişerek, tüm zamanların en büyük gişesini yapan Avatar’ın 2.787.965.087 dolarlık rekoruna yaklaştı yaklaşmasına ancak vizyona giren çok sayıda yaz filmi yüzünden daha fazla vizyonda kalması, dolayısıyla da Avatar’ı geçmesi zor görünüyordu. Ta ki Marvel filmi yeniden vizyona sokmaya karar verene dek.

Marvel Stüdyoları’nın as yapımcısı Kevin Feige, katıldığı bir basın toplantısında filmin farklı bir versiyonunu çok yakında tekrar vizyona sokacaklarını açıkladı. Filmin önceki versiyondan farkı ise, bitiş kredileri ekranda aktıktan sonra gösterilecek silinmiş bir sahne gibi birkaç sürpriz içermesi. Filmin sürprizli halinin Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: Gizmodo

Marvel Stüdyoları’nın as yapımcısı Kevin Feige, katıldığı bir basın toplantısında Avengers: Endgame'in farklı bir versiyonunu çok yakında tekrar vizyona sokacaklarını açıkladı. Filmin önceki versiyondan farkı ise, bitiş kredileri ekranda aktıktan sonra silinmiş bir sahne gibi birkaç sürpriz içermesi. Filmin sürprizli halinin Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği