Amazon, Kindle’ın yeni sürümünü piyasaya sürdü

Amazon, daha pahalı cihazlar için, daha önce kullanılamayan bir özellik olan geliştirilmiş ekran ve okuma lambalı en ucuz Kindle'ın yeni bir versiyonunu yayınladı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Amazon, daha pahalı cihazlar için, daha önce kullanılamayan bir özellik olan geliştirilmiş ekran ve okuma lambalı en ucuz Kindle’ın yeni bir versiyonunu yayınladı.

Önceki versiyonlarından 10 Sterlin daha fazla maliyeti olan, 69.99 Sterlin değerindeki yeni Kindle, ekranı karanlıkta daha okunabilir kılmak için iki taraftan ayarlanabilir ön ışık ve 6 inç ekrana sahip.

Amazon cihazlarının Avrupa Bölümü Başkanı Eric Saarnio, “müşteriler bize Kindle cihazlarında ön ışığa sahip olmanın ne kadar minnettar olduklarını, böylece her ortamda söylüyorlar” dedi. Ayrıca Saarnio, bunun, dahili ayarlanabilir ön ışıkla 100 Sterlin’in altındaki ilk Kindle olduğunu da ekledi.

Yeni 2019 Kindle, 2015 Kindle Paperwhite’ı hatırlatan bir tasarıma sahip, siyah veya beyaz renklerde mevcut.

Yeni Kindle, sadece Kindle Paperwhite’e benzer bir ışığa sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda 2015’ten bu yana tasarımını, yuvarlak plastik taraflarla, alt kısım ve ön ışığın tutulduğu ekranda bir çıkıntı ile yansıtıyor.

8.7 mm kalınlığında olan ve 174 gram ağırlığında olan cihaz, öncekinden 0.4 mm daha ince. Ancak, Amazon’un bir yandan tutarken, okumayı kolaylaştırdığını söylediği önceki versiyondan 13 gram daha ağır.

Kaynak: The Guardian

Önceki versiyonlarından 10 Sterlin daha fazla maliyeti olan, 69.99 Sterlin değerindeki yeni Kindle, ekranı karanlıkta daha okunabilir kılmak için iki taraftan ayarlanabilir ön ışık ve 6 inçlik ekrana sahip.

Amazon cihazlarının Avrupa Bölümü Başkanı Eric Saarnio, "müşteriler bize Kindle cihazlarında ön ışığa sahip olmanın ne kadar minnettar olduklarını, böylece her ortamda söylüyorlar” dedi. Ayrıca Saarnio, bunun, dahili ayarlanabilir ön ışıkla 100 Sterlin'in altındaki ilk Kindle olduğunu da ekledi.

Etiketler:

3 Yorum

  • Yazılarınız için çok teşekkürler çok güzel işler yapıyorsunuz. Fakat bu çevirinizde okurken kulağı tırmalayan bazı cümleler var. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği