Wattpad ücretli abonelik sistemi uygulayacak

Hikaye okuma ve paylaşma imkanı sunan Wattpad, uygulamasına abonelik özelliği getirdi. Hizmetin ücreti aylık 5,99, yıllık 60 Dolar olacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Hikaye okuma ve paylaşma imkanı sunan Wattpad, uygulamasına abonelik özelliği getirdi. Wattpad Premium adlı seçenek sayesinde Wattpad’in diğer ücretsiz uygulamalarındaki reklamlar gizlenebilecek. Hizmetin aylık ücreti 5,99 Dolar, yıllık ücreti ise 60 Dolar olacak ve şirketin dünya genelindeki 60 milyon aylık kullanıcısına sunulacak. Bugün, kullanıcılar ayda 250 milyon saati uygulamada hikaye okuyarak geçiriyor. Wattpad’in açıklamasına göre, bugüne kadar uygulamaya 400 milyondan fazla hikaye yüklendi.

Wattpad Premium alan kullanıcılar, hem web sitesinde hem de mobilde gezinirken reklam görmeyecek. Önümüzdeki aylarda abonelik kapsamında yeni özellikler eklenecek. Şirketin aşk hikayeleri için özel bir uygulaması ve kullanıcıların video çekerek kişisel hikayeler anlatmasını sağlayan Raccoon adlı yeni bir uygulaması var. Ayrıca şirket, bu ay Toronto merkezli eOne ile anlaşma imzalayarak, Wattpad’deki hikayelerin orijinal televizyon, film ve sanal gerçeklik projelerine dönüştürülmesi için adım attı. Geçtiğimiz yıl Wattpad Studios‘un kurulmasından bu yana şirket, işleri büyütmeye devam ediyor. Wattpad Premium özelliğine uygulamadaki bir buton vasıtasıyla erişilebiliyor.

Kaynak: Tech Crunch

Hikaye okuma ve paylaşma imkanı sunan Wattpad, uygulamasına abonelik özelliği getirdi. Hizmetin aylık ücreti 5,99 Dolar, yıllık ücreti ise 60 Dolar olacak. Wattpad Premium alan kullanıcılar, hem web sitesinde hem de mobilde gezinirken reklam görmeyecek. Önümüzdeki aylarda abonelik kapsamında uygulamaya yeni özellikler eklenecek. Wattpad Premium özelliğine uygulamadaki bir buton vasıtasıyla erişilebiliyor.

2 Yorum

  • Ben böyle saçma bir şey görmedim zaten kitap olduğunda alıp okuyamıyorum pahaliliktan simdik watpadmi ücretli olcak böyle saçmalık yok yaaaa kusura bakmayın ozman kimse okumaz

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği