Twitter ve Adidas lise Amerikan futbolu maçlarını yayınlayacak

Twitter ve Adidas, Friday Night Stripes (Cuma Gecesi Şeritleri) adlı yeni bir seride sekiz adet lise Amerikan futbolu maçını canlı olarak yayınlayacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Twitter ve Adidas, Friday Night Stripes (Cuma Gecesi Şeritleri) adlı yeni bir seride sekiz adet lise Amerikan futbolu maçını canlı olarak yayınlamak için anlaşmaya vardı.

ABD’nin farklı eyaletlerinden gelen ülkenin en başarılı lise Amerikan futbolu takımları, 7 Eylül – 9 Kasım arasında sekiz farklı maçta boy gösterecek. Etkinliğe takım gönderen eyaletler arasında Kaliforniya, Nevada, Indiana, Georgia ve Florida bulunuyor. Geçtiğimiz yıl yapılan bir anlaşmayla Amerikan Ulusal Futbol Ligi NFL’in maçlarını yayınlayan Twitter’da bu uygulama oldukça popüler olmuştu. Lise Amerikan futbolu maçları @adidasFballUS adresi üzerinden yayınlanacak ve hem mobil hem de masaüstü cihazlardan izlenebilecek. Maçlarla ilgili ekstra yayınlar ve tweetler de paylaşılacak.

Profesyonel spiker ve yorumcular

İlk maç 7 Eylül’de Georgia takımları Ellenwood Cedar Grove ve Powder Springs McEachern okulları arasında oynanacak. Maçların anlatımı ESPN’den Courtney Lyle tarafından yapılacak. Profesyonel Amerikan futbolu takımı Green Bay Packers’ın oyuncusu A.J. Hawk ve Youtuber Cameron ‘Scooter’ Magruder da yayına yorumcu olarak katılacak. Adidas sezon boyunca başka konukların da yayınlara katılacağını söylüyor.

Kaynak: The Verge

Twitter ve Adidas, Friday Night Stripes (Cuma Gecesi Şeritleri) adlı yeni bir seride sekiz adet lise Amerikan futbolu maçını canlı olarak yayınlamak için anlaşmaya vardı. ABD'nin farklı eyaletlerinden lise Amerikan futbolu takımları, 7 Eylül - 9 Kasım arasında sekiz farklı maçta boy gösterecek. Maçlar @adidasFballUS adresi üzerinden yayınlanacak.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği