Londra dünyanın ilk ‘akıllı sokak’ projesini başlattı

Londra merkezli bir iş yönetimi şirketi The New West End, dünyanın ilk akıllı sokağını Londra'da kurmaya hazırlanıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Londra merkezli bir iş yönetimi şirketi The New West End, dünyanın ilk akıllı sokağını Londra’da kurmaya hazırlanıyor. Bu yenilikçi fikir teknolojiyi mümkün olan en fiziksel şekilde ifade etmeyi sağlıyor ve bunu satış alanları ile birleştiriyor. Akıllı sokak Londra’nın eski Bird Sokağı’nda kurulacak ve sadece yayalara açık olacak. Sokak, yürüyen kişilerin hareketlerinden enerji üreten PaveGen ve havayı arıtan boyalar gibi son teknoloji ürünleri ile donatılacak.

Sokağa Appear Here adlı satış alanı girişiminin ortaklığıyla, portatif dükkanlar yerleştirilecek. The New West End ayrıca “Öncü girişimlerin portatif dükkanları ile Bird Sokağı en son moda, teknoloji ve açık hava restoranları ile donatılacak.” diyor.

The New West End ve Appear Here şu anda projede yer almak üzere ilginç ve yenilikçi moda ve teknoloji girişimleri arıyor.

Kaynak: PSFK

Londra merkezli bir iş yönetimi şirketi The New West End, dünyanın ilk akıllı sokağını Londra'da kurmaya hazırlanıyor. Bu yenilikçi fikir teknolojiyi mümkün olan en fiziksel şekilde ifade etmeyi sağlıyor ve bunu satış alanları ile birleştiriyor. Akıllı sokak, yürüyen kişilerin hareketlerinden enerji üreten PaveGen ve havayı arıtan boyalar gibi son teknoloji ürünleri ile donatılacak.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği