Akıllı futbol topu

Eric ve Marc kardeşler, DribbleUp akıllı basketbol topundan sonra şimdi de akıllı futbol topu üretmeye hazırlanıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Yaklaşık bir yıl önce 16 Ağustos 2016’da, iki kardeş DribbleUp Inc.’i kurarak hayatlarının bambaşka bir dönemine adım attı. Eric ve Marc, Brooklyn’deki gençlerin karşı karşıya olduğu problemleri çözmek amacıyla yola çıktı. Kendileri büyürken spor hocası tutacak maddi güçleri ya da kapalı spor salonlarına erişimleri olmamış. Onlar da birçok genç gibi DVD’ler ve Youtube videolarıyla antrenman yapmak zorunda kalmışlar. Eric ile Marc, DribbleUp akıllı basket topunu piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra stoklar tükendi. Şimdi ise hedeflerinde akıllı futbol topu var.

Gittikçe zorlaşıyor

DribbleUp akıllı futbol topu paketinde bir adet el yapımı futbol topu, akıllı telefonunuzu tutmaya yarayan ayarlanabilir küçük tripod ve ücretsiz akıllı telefon uygulaması var. Sistemi kurmak için birkaç dakika yeterli; telefonunuzu tripoda yerleştiriyorsunuz, topu uygulamaya gösteriyorsunuz ve antrenmana başlıyorsunuz. Eğer imkanınız varsa telefonunuzu televizyona bağlayarak da antrenman yapabilirsiniz. Siz kendinizi geliştirdikçe akıllı telefon uygulamasındaki antrenmanlar da zorlaşacak.

DribbleUp akıllı futbol topunun farklı yaş grupları için boyutları mevcut. Örneğin 13 yaş ve üzeri, 8-12 yaş arası, 7 yaş ve altı için farklı boyutlarda toplar var. Siparişiniz gönderilmeden önce hangi boyuttaki topu istediğiniz sorulacak. Akıllı futbol topunu içeride ya da dışarıda kullanmak mümkün zira su geçirmez bir yapıya sahip. Ürün Kickstarter‘da destekçilerini bekliyor. Ayrıca dünyanın her yerine gönderim yapılacak.

Kaynak: Kickstarter

Büyürken antrenman yapmak için yeterli imkanları olmayan Eric ve Marc adlı iki kardeş, DribbleUp Inc.’i kurarak DribbleUp akıllı basketbol topunu üretmişti. Ürün kısa süre içinde yok satmıştı. Şimdi de DribbleUp akıllı futbol topu için Kickstarter’da destekçilerini bekliyorlar. Ürün paketinin içinde bir adet futbol topu, telefonunuzu koymak için küçük bir tripod ve ücretsiz akıllı telefon uygulaması mevcut. Futbol topunu uygulamaya göstererek antrenmana başlıyorsunuz. Siz geliştikçe uygulamadaki egzersizler de zorlaşıyor.Yorumunuz: